Ogłoszenie

Photobucket dodatki

#1 2011-01-12 16:13:51

 Uzi

Admin

32178833
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 112
Punktów :   

Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

W tym miejscu można zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z gra. Oczywiście na zadane pytania można też udzielać odpowiedzi. W miarę rozwijania się wątku będzie on dzielony na kategorie tematyczne.

Offline

 

#2 2011-09-28 23:31:26

Robin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

Witam.
Mam kilka pytań.   1 Czy zielony może zbudować sobie jakąś Zaby ? ( jeśli tak to czy za darmo i ponoszenie kosztów utrzymania)
                             2 Czy zielony ma możliwość tańczyć tylko Dance Club bo np. Dance Rave nawet po trzymaniu darmowego "doświetlacza" nie udaje się.
                             3 Czy tańcząc w parze tylko osoba prosząca "prowadzi" i nie wypada partnerowi zaproszonemu zmieniac np. typu tańca?
                             4 Czy zielony ma możliwość zmienienia sobie koloru tła profilu ewentualnie dodania jakiegoś odtwarzacza np. you tube etc. za darmo?
                             5 Czy zielony może pobrać darmową odzież ( brak takiej opcji nawet w darmowych ubraniach ) ?
                             6 Jak i gdzie odebrać 100 darmowych chipsów obiecanych przy rejestracji. Chyba chodziło o te do kasyna nie Rays.
                             7 Czy wszystkie place i ulice tworzą sami uczestnicy gry czy admini ?


                                                                                                                            Fajnie byłoby dostać odpowiedź. Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2011-10-03 14:48:59

 Uzi

Admin

32178833
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 112
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

Witaj Robin. Postaram się zwięźle odpowiedzieć na Twoje pytania. Co do możliwości zbudowania sobie czegoś w grze to "zielony" może pobrać sobie 2 nieruchomości za free. Od razu wyjaśniam że zielony nie ma możliwości dokonania żadnej płatności. Może zarabiać, czy też otrzymywać od innych graczy np w prezencie rays (wirtualna waluta w grze). Nie ma jednak możliwości ich wydawać. Zaby to apartamenty przeznaczone tylko dla graczy ze statusem VIP. Natomiast "zielony" może mieć np swój klub, park, biuro, sklep itd w wersji BASIC. Oczywiście pobierając pomieszczenie np na klub i park można można sobie z tego zrobić piękne mieszkanie z ogrodem To już tylko od fantazji właściciela zależy jak się zagospodaruje.
Taniec praktycznie nie ma żadnych ograniczeń i zielony może zarówno zaprosić do tańca jak i zostać zaproszonym. Nie jest też narzucone kto ma zmieniać rodzaj tańca czy już same układy w trakcie. Obie osoby tańczące w parze mają takie same opcje.
Wygląd i zawartość profilu nie podlega także żadnym ograniczeniom i każdy gracz bez względu na status ma takie same możliwości.
Ubrań niestety "zielony" nie ma możliwości pobierać ani przez funkcję Clothing z profilu, ani tym bardziej z UVDeviant, nawet tych za free. Do dyspozycji są tylko te umieszczone w tzw szafie dostępnej z panelu gry. Trzeba jednak przyznać, ze przy odrobinie rozeznania można nawet za pomocą tych dosyć skromnych zasobów, zrobić całkiem ładny awatar.
Chips to nic innego jak żetony do gry. Ponieważ "zielony" nie ma możliwości za nic płacić to i chips nie może wydać. Obiecane 100 jest więc do wykorzystania dopiero z chwilą kiedy zostanie się VIPem.
Jeżeli chodzi o samą zabudowę w grze to oczywiście jest część podstawowa stworzona przez twórców gry, ale znaczna większość to już dzieło samych graczy. To jest olbrzymi obszar i podejrzewam że nie ma możliwości obejrzeć wszystkiego bo z każdym dniem powstają nowe obiekty. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia będą pomocne a o reszcie szybko się dowiesz biorąc udział w naszym wirtualnym życiu

Offline

 

#4 2011-10-09 03:33:29

Robin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

Dzięki za odpowiedź.
Jeszcze sprawa najważniejsza, czy mając zarobione np. 500 rays można kupić Vipa ? Takie ogłoszenia się pojawiają, ale to chyba jakieś naciąganie, skoro zieloni nie mają szansy na wydanie ich. Czy można tylko, wobec tego kupić  Vipa poprzez transakcję kartą płatniczą ?  Jeśli się już jest Vipem to jest stała opłata  miesięczna  za to ? Domyślam się , że tak,  to wobec tego chyba można ją regulować zarobionymi rays ?  Jeśli odpowiesz jeszcze na te pytania to z pewnością rozjaśnisz sytuację zaglądajacych tutaj nowicjuszy.
Pozdrawiam .

Offline

 

#5 2011-10-09 07:57:21

 Uzi

Admin

32178833
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 112
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

Aktualnie VIP kosztuje 350 rays na 1 miesiąc. Słuszna uwaga, że zielony nie może nic kupić, ale rozwiązanie tego jest już banalnie proste. Zielony kupić nie może, ale inny VIP może kupić zielonemu jako prezent Potem były zielony zwraca kupującej osobie odpowiednią kwotę bo już jako VIP może to zrobić i sprawa jest załatwiona Od razu muszę zaznaczyć, że aby w ten sposób można było zostać VIPem konieczna jest weryfikacja wieku (gra jest przeznaczona wyłącznie dla ludzi dorosłych). Nie jest to nic skomplikowanego bo wystarczy wysłać ze strony: https://utherverse.com/id/default.aspx skan lub zdjęcie dowodu osobistego, lub innego dokumentu jednoznacznie potwierdzającego wiek. Weryfikacja trwa do 24 godzin i jest jednorazowa. Przy zakupie VIPa za dolary, karta kredytową (wyłącznie karty kredytowe mogą służyć do tego i nie może to być np popularna karta płatnicza), weryfikacja wieku nie jest wymagana. Jest to oczywiście logiczne, ponieważ kartę kredytową może posiadać wyłącznie osoba dorosła. Jasna sprawa, że wymaga to już zaufania pomiędzy osobami które załatwiają to w opisany sposób, ale każdy kto zadomowi się w grze znajdzie swój krąg przyjaciół.

Offline

 

#6 2013-07-24 12:11:21

Ola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

można zdobyć vipa nie płacąc?

Offline

 

#7 2013-07-24 17:07:30

 Uzi

Admin

32178833
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 112
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi odnośnie gry Utherverse.

Witaj Olu. Aby mieć vipa trzeba w ten czy inny sposób zapłacić (no chyba że znajdzie się szczodry sponsor, ale to już inna bajka ). Można natomiast kupić sobie vipa nie wydając przy tym realnych pieniędzy. Ponieważ na ten temat była już mowa, wiec tak króciutko tylko napiszę, że można sobie zarobić w grze wirtualną walutę. Sposobów jest na to kilka a jak już zgromadzisz odpowiednia kwotę to zwróć się o pomoc do któregoś z doświadczonych graczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pokemon fire red jak lapac duchy czy naprawde ma chlopaka www.nhl-manager.pun.pl www.wrestling-fun-game.pun.pl opis klasy strzelec aion