Ogłoszenie

Photobucket dodatki

#1 2011-09-15 12:15:48

Gość.

Gość

Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Witam .
Nie tak dawno zalogowałem się w grze i przydałoby mi się kilka wskazówek. Piszę na Hyde PARKU bo chyba i tak logowanie się nic nie da, skoro forum is dead. Mimo to, może ktoś tu zaglądnie i poradzi mi w kilku sprawach. Po pierwsze mimo, że mam zaznaczone w opcjach gry język polski to cały interfejs gry jest po angielsku (?) wię po co ta mozliwość do wybrania?  Po drugie jest jakaś mozliwość zobaczenia gdzieś,  ile jest dostepnych osób ( avatarów ) na dana chwilę w danej lokalizacji ? bo właściwie to wszędzie jest pusto i nie wiem czy to moja wina czy po prostu trafiam w takie pustki. Po trzecie nie wiem dlaczego, w klubach muzę mam mono a na otwartych przestrzeniach stereo. Pozdrawiam wszystkich graczy i userów.

 

#2 2011-09-18 23:38:21

Odp.

Gość

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Trochę śmieszne odpowiadać sam sobie, ale może ktoś tutaj jeszcze wpadnie i mu się przyda. Doszedłem, że ilość osób w danej lokalizacji jest widoczna tutaj ----> http://www.virtualworldweb.com/index.aspx,  można też zobaczyć tą tablicę w wirtualnym świecie po zalogowaniu się --->  jest na wprost po lewej stronie, ale mi często pokazuje w tym miejscu error, więc początkowo jej nie obczaiłem. Co do muzy jest mono, często w klubach w których jest na żywo nadawana z USA (można bawić się w ściąganiu bezpośrednio z serwerów omijając strumień w aplikacji, bywalcy tych klubów chetnie dają namiary na linki), poza tym w europejskich lokacjach jest stereo. Co do zmiany języka menu to ni jak jeszcze nie doszedłem, w odpowiedzi na forum dostałem, że po wybraniu polskiego języka i zatwierdzeniu oraz przeładowaniu F5  powinno być po polsku z zaznaczeniem, że nie w każdym rejonie świata to działa, tak więc chyba u nas nie. Pozdrawiam.

 

#3 2011-09-18 23:50:25

ps.

Gość

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Do linka wkradł się błąd,  powinno być oczywiście bez przecinka na końcu.

 

#4 2011-09-20 15:51:29

 Uzi

Admin

32178833
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 112
Punktów :   

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Witam serdecznie. Forum jest może mało żywe ostatnio, ale forum to ludzie Proponuję więc jednak zarejestrować się podając swój nick z gry i wtedy na pewno wpadniemy na siebie i w wirtualnym świecie. Można tu pisać całe epopeje na temat zasad działania RLC co jednak nigdy nie zastąpi praktyki i opanowania  pewnych spraw "na żywo". Na początek może wyjaśnię jedną sprawę. Otóż nie istnieje obsługa gry w jeżyku polskim. Zaznaczenie podczas logowania jeżyka polskiego powoduje że gracz porusza się w grze w polskiej strefie czyli tzw. dimmie.  Zaczynając więc grę wchodzi się do transporu RLC bądź Utherverse (w zależności od tego gdzie zakładało się konto) i spotyka się tam rodaków. Podobnie jest z innymi miejscami w grze np klubami. Najczęściej po wejściu do klubu okazuje się że jest on pusty a dlatego jest pusty że nie ma w nim aktualnie Polaków Po kliknieciu w ikonkę D (diemension) pokaże nam się tabelka z ilościa użytkowników w danym miejscu w innych strefach jezykowych. Okaże się że w klubie jest np 15 Anglików, 8 Hiszpanów itd z tym ze nie widza się oni nawzajem. Można jednak przejść do wybranej strefy językowej klikając w odpowiedni wiersz tabeli. Myslę ze to króciutkie wyjaśnienie będzie pomocne.

Offline

 

#5 2011-09-20 20:36:56

Jeszcze mała pomoc.

Gość

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Fajnie, że pomogłeś mi trochę, lecz jeszcze czegoś nie kumam......bo jak jestem w jakimś klubie to widzę po nazwach i profilach np. amerykanów nie widzę natomiast tego przycisku D o którym mówisz,  mógłbyś to sprecyzować gdzie on jest i czy wobec tego na tej tabelce o której mówię w poprzednim poście ta sa tylko podani polacy czy wszyscy bo ja widzę raczej innych.... wiem, że przynudzam ale please..

 

#6 2011-09-20 20:51:21

cd.

Gość

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Czyli ludzie z różnych krajów mogą przebywać w tym samym klubie nie widząc się na wzajem- nie ma opcji żeby wszyscy się widzieli. Dziwne bo ja widzę i niemców i francuzów, więc nie wiem dalej o co biega. W transporcie  widzę polaków, więc chyba dobrze ... w klubach mnie też widzą  obcokrajowcy wiec nie kumam.

 

#7 2011-09-21 12:32:14

cd.

Gość

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Sorki, że tak się przyczepiłem, już wiem gdzie jest ten D (nie wiem dlaczego, ale dopiero po kilku wizytach mi się uaktualnił) i już kumam, że można przemieszczać się w inne strefy językowe w tej samej lokacji, jeśli są dostępne. Dzięki i pozdrawiam.

 

#8 2011-09-22 03:13:20

 Uzi

Admin

32178833
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 112
Punktów :   

Re: Czy ktoś jeszcze tu zagląda ?

Czyli podstawy opanowane Gra dosyć często stwarza drobne problemy. czyli coś tam się nie załaduje, są problemy z zalogowaniem albo wyrzuci w trakcie gry. Do tego trzeba się już przyzwyczaić. Ogólnie obsługa jest prosta chociaż opcji jest dużo i nieco czasu musi upłynąć zanim się pozna wszystko. Tyle że grając poznasz też ludzi chętnych do pomocy i będzie wszystko ok   Podstawą gry są właśnie ludzie. Oczywiście są oni rożni tak jak i w realu, ale każdy znajdzie odpowiednie dla siebie towarzystwo i swoje miejsce w wirtualnym świecie a można się w nim całkiem dobrze bawić. Życzę powodzenia i do zobaczenia w grze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gpz.pun.pl www.crazyloop-danbalan.pun.pl www.bleachofdead.pun.pl www.gambit.pun.pl www.e-margonem.pun.pl